نرم افزار روت کردن اندروید Kingo Android Root 1.5.5.3207

نرم افزار روت کردن اندروید Kingo Android Root به شما این امکان را می دهد در عین سادگی و سرعت عمل تنها با چند کلیک دستگاه اندرویدی را شناسایی کرده و آن را روت کنید. روت کردن دیوایس های اندروید به این دلیل است که می توانید بعد از روت کردن بازی ، برنامه های پولی را در دستگاه خود بدون هیچ مشکلی نصب کنید ، Kingo Android Root از انواع گوشی های مخلتف موجود در بازار مانند سامسونگ ، سونی ، ال جی ، Google Nexus و …. پشتیبانی کامل می کند . از دیگر امکانات این نرم افزار شناسایی دستگاه های اندرویدی ، عملکرد سریع ، افزایش عمر باتری ، سازگاری با انواع ویندوزها از جمله ۷ و  ۸ و ۱۰ اشاره کرد.

نرم افزار روت کردن اندروید Kingo Android Root به صورت اتوماتیک دستگاه اندرویدی شما را شناسایی می کند، به شما این امکان را می دهد که با یک کلیک ماوس به عمل روت کردن را انجام دهید. همچنین می توانید روت دستگاه خود را حذف کنید یعنی دستگاه های خود را از حالت روت خارج کنید. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.Kingo-Android-Root

Kingo-Android-Root-اسکرین-شات Kingo-Android-Root-اسکرین-شات Kingo-Android-Root-اسکرین-شات

info

Kingo Android Root is a handy and efficient program designed to root Android devices in a one-click operation, safe and easy.Kingo ROOT automatatically recognizes your Android device, allowing you to perform a root operation with just a mouse click. Subsequently, you can remove the root just as simple.

سیستم مورد نیاز

windows 7 , 8 , 10

اطلاعات فایل
رمز فایل: coachingmrc.com
لینک دانلود