دانلود فیلم آموزش آمار از پایه

فیلم آموزش Learn Statistics from the Basics در مورد یادگیری آمار می باشد که شاخه مهمی از ریاضیات می باشد و کاربرد زیادی در تصمیم گیری در مورد داده ها دارد. هر کاربری می تواند با این دوره همراه شده و در مورد عدم قطعیت داده ها، با آمار کار کند. مباحثی که شما در این دوره یاد می گیرید، تعیین کننده بسیاری از مباحث داده ای خواهد بود. تعیین اطمینان از داده و استدلال بر اساس اعداد، تنها بخش کوچکی از این کاربردها می باشد.

با دانلود این دوره آموزشی می توانید در زمینه های مختلف زندگی خود، برنامه های کاربری احتمال را داشته باشید و آزمون فرضیه ها را به درستی کار کنید. استدلال ها می تواند روش های مختلف ی داشته باشد و شما نیز فرضیه استفاده از داده ها را داشته باشید.

عنوان دوره: Learn Statistics from the Basics

مدرس: Technical Training

مدت زمان: ۱ ساعت

فرمت تصویری: h264, 1280×720

فرمت صوتی: AAC, 48 KHz, 2 Ch

زبان: انگلیسی

کاور-Learn-Statistics-from-the-Basics

اسکرین-شات-Learn-Statistics-from-the-Basics

info

Description
This course is about learning statistics – that is about decision making using data – and about problem solving involving uncertainty. You will learn new ways of thinking using data – and also about quantifying certainty and reasoning based on numbers – will learn about hypotheses testing and applications of probability in day to day problem solving using data-

This is all about applying statistics for day to day problem solving in various walks of life-

This course will lay a strong foundation in basics of statistics.

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 291 مگابایت
  • تاریخ انتشار: May 2018
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 9.99 دلار
رمز فایل: coachingmrc.com
لینک دانلود

  دانلود با لینک مستقیم