دانلود فیلم آموزش انطباق دسترسی در ایستگاه شارژ خودروهای الکتریکی

فیلم آموزش Access Compliance on Electric Vehicle Charging Station در مورد درک نیازهای ساختمانی ایستگاه های شارژ خودروهای الکتریکی می باشد که باید هر مسئولی آن را بداند و سعی کند که سازه های این حوزه را با امکانات درست انطباق دهد. شما کاربران می توانید شرایط دسترسی به فصول صحیح وسایل نقلیه الکتریکی و نحوه شارژ آنها را بیاد داشته باشید و بخش های فنی ایستگاه ها را به درستی برقرار کنید.

با دانلود این دوره می توانید به عنوان یک معمار، طرح ساختمان و مهندس عمران، مباحث زیادی را فرا گرفته و مقررات ساختمانی را در این حوزه بیاد داشته باشید. برنامه ریزی های زیادی در این حوزه باید انجام شود و هر دانشجویی بتواند بخش های فنی را به خوبی یاد گرفته و نیازهای خود را به صورت کدنویسی نیز رفع کند.

عنوان دوره: Access Compliance on Electric Vehicle Charging Station

مدرس: نامعلوم

مدت زمان: ۱ ساعت

فرمت تصویری: AVC 1280×720

فرمت صوتی: AAC 48KHz 2ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

کاور-Access-Compliance-on-Electric-Vehicle-Charging-Station

اسکرین-شات-Access-Compliance-on-Electric-Vehicle-Charging-Station

info

Understand building code requirements on electric vehicle charging stations

In 2016 California Building Code, Electrical Vehicle Charging Station (EVCS) has new accessibility requirements in chapter 11B. We will learn the code requirements in definitions, scoping, and technical sections. This class is designed for architects, building designers, civil engineers, building officials, building inspectors,plans examiners, and students preparing for the Certified Access Specialist exam.

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 360 مگابایت
  • تاریخ انتشار: May 2018
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 9.99 دلار
رمز فایل: coachingmrc.com
لینک دانلود

  دانلود با لینک مستقیم