دانلود بازی The Stillness of the Wind برای کامپیوتر

داستان هنری بازی The Stillness of the Wind در مورد مردمانی است که یک به یک روستای خودشان را ترک می کنند و برای زندگی بهتر به شهر عازم می شوند. اما همه به جز تالما. او از یک روش ساده و یکنواخت برای زندگی خودش استفاده می کند و احساس می کند که به پایان همه روزهای خودش نزدیک شده است. او تنها برای زنده ماندن تلاش می کند و از چیزهای ساده برای گذران وقت استفاده می کند. تجارت ساده و سر زدن به گاو ها و گوسفندهایش تمام چیزهایی است که برایش باقی مانده است.

حال شما باید به عنوان نگهدارنده این شخصیت، پلتفرم اختصاصی خود را پیاده سازی کنید و نحوه زندگی وی را تغییر دهید. باد همه این تجارت ها را انجام دهید و به حیوانا و مزرعه تاهما برسید. درست کردن پنیر و دیگر محصولات از شیر گاوها، کارهایی هستند که می توانند شما را سرگرم کنند و تاهما را برای روزهای بیشتری نجات دهند. درواقع شما زندگی تاهما را تجربه می کنید و به عنوان کسی که در روستا مانده است، زندگی می کنید.

The Stillness of the Wind PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-The-Stillness-of-the-Wind

با دانلود بازی The Stillness of the Wind باید یک زندگی صلح آمیز را توسط تاهما تجربه کنید و این حقیقت را که می شود در روستا هم زنده ماند و زندگی کرد را حقیقت بخشید. زندگی بدین صورت سخت خواهد گذشت، اما بالاخره امکام پذیر است و چالش های خاص خودش را دارد. زندگی سرشار از معنویت است و یقینا آرامش سرشاری نسبت به زندگی شهری خواهد داشت. وظایف شما ساده هستند و تنها باید بدانید که در شهر چگونه محصلات مختلف را تولید می کنند و چگونه آنها را در بازار به فروش می رسانند. همه جا در روستا تاریک است و تاهما باید به تنهایی یک زندگی خوب را برای خودش درست کند. فضای هنری بازی تحسین بسیاری از منقدین را برانگیخته است.

info

One by one, everyone left the once bustling village for the city. Everyone, except Talma. Now approaching the end of her days, she maintains a simple, solitary way of life, surviving, subsisting, tending to her homestead and her goats.

Develop your own personal routine as you care for your farm and your animals. Tend to your goats, make cheese with their milk, collect eggs and cook meals, grow vegetables and barter with the travelling merchant who brings increasingly disturbing letters from your family in the city.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2+

Processor: 2.0 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GPU: DirectX 9 compatible

DirectX: Version 9.0

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: coachingmrc.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Stillness of the Wind-DARKSiDERS با لینک مستقیم