دانلود بازی Necro Mutex + Update v1.1.1 برای کامپیوتر

بازی Necro Mutex یک شوتر تمام عیار است که برای کامپیوتر عرضه شده است و می توانید آن را به صورت VR هم تجربه کنید. بیش از ده هزار نقشه از جانب سازندگان ارائه شده است و هرکدام روش های منحصربفردی را برای پیروزی در اختیار شما می گذارد. سطوحی که می خواهید بازی کنید را انتخاب کنید و برای کسب مهارت بیشتر روی نقشه های آسان تر بیشتر تلاش کنید. می توانید اچیومنت های بازی را کسب کنید و با آنها سلاح ها و مهمات دیگر خود را ارتقا دهید. باید از پاداش های خود استفاده بهینه کنید و روی سلاح های موردعلاقه خود تمرکز داشته باشید. باس های بسیاری در بازی وجود دراد و بسته به حالتی که بازی می کنید، متفاوت هستند. داستان بازی هم در اعماق فضا قرار دارد و باید از طریق ایستگاه فضایی Orcus به جمع آوری اطلاعات تحقیقاتی بپردازید.

Necro Mutex PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.1.1-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Necro-Mutex

با دانلود بازی Necro Mutex می توانید سیستم تخریب همه جانبه بازی را تجربه کنید و از نیروهای خود برای نابودی بیگانگان بهره ببرید. ارواح به شما هجوم می آروند و هرکدام دارای A.I. منحصربفردی هستند. ارتشی از بیگانگان روبروی شما قرار دارند و موجی از هرج و مرج را در فضا ایجاد کرده اند. با تجربه چالش های اضافه تر می توانید امتیاز کسب کنید و شانس بالایی برای حضور در لیدربورد جهانی داشته باشید. در صورتی که شانسی برای پیروزی نمی بینید، باید راه های خروج از پایگاه را پیدا کنید، در غیر اینصورت باید مقاومت کنید و دوام بیاورید.

چالش ها بسیار بی زحمانه هستند و اکش تند و سریعی به بازی تزریق می کنند. خون و خونریزی و بی رحمی در بازی موج می زند و نقشه ها انقدر تنوع دارند که هیچ گاه احساس تکرار به شما دست نخواهد داد. تجربه بازی در حالت VR یکی از جذاب ترین و چالش برانگیزترین موارد محسوب می شود.

info

An Orcus Research Cartel station orbiting a deep space magnetar has gone rogue. The operating system has killed the crew and turned them into thanatoids, half dead monsters with a lust for murder. And if that’s not bad enough, the corporate A.I. back at Earth System has triggered the station’s self destruct sequence. Your only chance is to fight your way through an army of weaponized undead and find an escape pod, before time runs out or the thanatoids overwhelm you.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 and above.

Processor: Intel Core i5-6400 @ 2.70GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 770, Radeon R9 380.

DirectX: Version 11

Storage: 20 GB available space

Additional Notes: The minimum requirements for normal PC play are not suitable for VR play.

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 and above

Processor: i7-2600 @ 3.40GHz

Graphics: Nvidia GeForce GTX 970, AMD Radeon R9 290 equivalent or better.

DirectX: Version 11

Storage: 20 GB available space

Additional Notes: VR Users: These are the minimum requirements for VR play.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: coachingmrc.com