دانلود بازی Ikao The lost souls برای کامپیوتر – نسخه TiNYiSO

در بازی Ikao The lost souls باید به ایکئو کمک کنید که حافظه خودش را بازیابی کند. این بازی پلتفرمر ماجراجویانه گیم پلی بسیار جذاب دارد و می توانید دو کاراکتر بازی را تحت کنترل داشته باشید. طراحی بازی از انیمیشن های ژاپنی الهام گرفته است و شاهد برخی از صحنه های دراماتیک هم خواهید بود. بازی توسط YukiOstudio برای کامپیوتر منتشر شده است و بیش از ۹۰ سطح اضافه برای این نسخه عرضه کرده است. شما می توانید در دو حالت این بازی را تجربه کنید و جهان منحصر به فرد بازی را کاوش کنید. وظیفه شما پیدا کردن حقیقت از دست دادن حافظه ایکائو است و در این راستا باید به گذشته این شخصیت ها بروید و تا می توانید در ان قدم بزنید.

Ikao The lost souls PC-TiNYiSO

دانلود-بازی-Ikao-The-lost-souls

ایکائو در بازی Ikao The lost souls یک موجود آبی رنگ است که به طور ناگهانی در ورطه ای از زمان می یابد و گویی هیچ چیز یادش نمی آید و کاملا بی حافظه است. پس از این که از این زمان خلاصی پیدا کردید، باید به جستجوی رموز دیگر بروید و سعی کنید اتفاقاتی که برای ایکائو رخ داده است را بازیابی کنید. این بازیابی منجر به خروج وی از آشفتگی می شود و در نهایت به آرامش دست خواهد یافت.

گزینه های زیادی برای سفر به دنیای بازی وجود دارد و می توانید یک روش منحصربفرد و هنری را برای این منظور امتحان کنید. موانع بسیاری بر سر راه شما وجود دارد که مشکلات خاص خودشان را دارند و تنوع عالی دارند. ترکیب رنگی محیط بازی واقعا جذاب است و همسو با همان چالش های محیط عمل می کنند. باید به این چالش ها عادت کنید و بدین صورت خواهد بود که دیگر مشکلی از بابت چالش های آینده نخواهید داشت. نبوغ سازندگان ژاپنی در این اثر دیده می شود و گیم پلی خاص بازی عاملی است که بازیکنانی زیادی را به سمت خودش جذاب می کند.

info

Help Ikao recover his memory through a platform\ adventure game by controlling two characters with a design inspired by Japanese animation, developed for PC by the YukiOstudio. Explore a world of over 90 levels including two totally different game modes and find the truth about Ikao’s past

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Vista, Seven, Windows 10

Processor: Intel Core2 Duo E6750 or equivalent / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5000+ or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Geforce GT 430 (1024 MB) / Radeon HD 5570 (1024 MB)

DirectX: Version 10

Storage: 1500 MB available space

Additional Notes: Support controller for play : Microsoft Xbox 360/one/generic, logitech gamepad and other…….(Steam controller is not compatible)

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: coachingmrc.com
لینک دانلود

دانلود بازی Ikao The lost souls-TiNYiSO با لینک مستقیم