دانلود بازی Bloody Mary: Forgotten Curse برای کامپیوتر

بازی Bloody Mary: Forgotten Curse در یک کلیسای رها شده جریان دارد و سازندگان توانسته اند که یک داستان بی نظیر ارائه کنند. شخصیت شما از یک خواب بلند بیدار می شود و متوجه سرما و خفگان بسیاری می شود. هیچ چیز با عقل جور نمی آید و گویی قتل و غارت همه این کلیسا را در بر گرفته است. شما از تماشای هرچیزی به وحشت می افتید و مشخص نیست که وظیفه تان در آنجا چه چیز است. شما باید تا می توانید از مهلکه فرار کنید و دشمنان خود را نابود کنید. رمز و راز تمام این کلیسا را در بر گرفته است و باید تا می توانید به قلمروها بروید و سرنخ های لازم را برای خروج از این مهلکه پیدا کنید. شما باید تعقیب و گریز وحشیانه ای را تجربه کنید و قبل از اینکه دشمنان به شما برسند همه چیز را پشت سر گذاشته و قرار کنید.

Bloody Mary Forgotten Curse PC-PLAZA

دانلود-بازی-Bloody-Mary-Forgotten-Curse

در بازی Bloody Mary: Forgotten Curse باید با مکان هایی روبرو شوید که تاکنون ندیده اید و برای اولین بار می توانید آنها را کشف کنید. اتفاقا اصلی ترین سرنخ ها در آنجا قرار دارد و بسیاری از رموز شخصیت های بازی هم در آن قرار دارد. روستاها و مقبره ها و غارهای بسیاری را در ادامه داستان خواهید دید و می توانید تجربه ای ناب و دلپذیر داشته باشید. گرافیک بازی شاید در حد ساده ای باشد، اما موسیقی به خوبی می تواند شما را همراهی کند و جامپ اسکیم های جذابش می تواند مو بر تن شما سیخ کند. باید از سرعت خود استفاده کنید و تا می توانید در فضای تاریک و بارانی روستاها قدم بزنید. یقینا عاشقان سبک ترس می توانند از این اثر لذت کافی را ببرند. سبک هنری بازی که تلیق شده با ژانر ترس شده است، نکته جدیدی است که می تواند طرح نآورانه ای از جانب سازندگان باشد.

info

What was supposed to be a game turns into a nightmare when you wake up in a dark, cold cave with nothing but your wits and will to outsmart, outrun and survive… something … that’s watching your every move.

Escape a relentless predator steeped in legend. Learn the secrets of Mary’s realm. Discover the untold mystery. Explore a vast island lost in time. Evade supernatural enemies with stealth and wit. Do whatever it takes to survive.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Quad core Intel or AMD

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 2GB GPU

DirectX: Version 9.0

Storage: 2 GB available space

Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible audio device

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: coachingmrc.com
لینک دانلود

دانلود بازی Bloody Mary Forgotten Curse-PLAZA با لینک مستقیم